Zajęcia pokazowe dla dzieci

metodą Mała Lingua

To autorski, unikalny program szkoły Lektor Bemowo, której głównym celem jest rozwijanie umiejętności językowych, wraz z poznawaniem wiedzy o świecie w kontekście podróżowania. Metoda ta kształci również przedmioto-językowo i skierowana jest do dzieci z kilku grup językowych. Łączenie nauki z zabawą to idealny sposób na dotarcie do najmłodszych uczniów, którzy nie czują ogromnej presji edukacyjnej. Z ciekawością zgłębiają nowinki językowe, uczą się nowych słówek poprzez piosenki, przedstawienia teatralne czy też informacje o podróżach.

Dlaczego warto się zapisać na zajęcia pokazowe? ↓

Sprawdzisz naszą wysoką skuteczność nauczania.

Przetestujesz możliwość nauki hybrydowej – naukę prowadzimy stacjonarnie i zdalnie.

Ocenisz nasz sposób uczenia, bez ponoszenia żadnych kosztów.

Poznasz autorską Mała Lingua, którą w ciągu 4 lat przetestowało 1000 kursantów.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jedną z najstarszych szkół językowych w Warszawie. Od kiedy zaczęliśmy nauczać języka angielskiego metodą Mała Lingua, dołączyło do nas wiele dzieci i ich liczba stale rośnie.

CO SPRAWIA, ŻE DZIECI LUBIĄ SIĘ Z NAMI UCZYĆ?

Przede wszystkim baśniowy motyw rodziny Blabbersów, który wprowadza ich do zaczarowanego świata języka angielskiego. Dzięki interakcjom z pacynkami dzieci bardzo szybko zaczynają mówić po angielsku i co najważniejsze mówią od początku całymi zdaniami, bo takie jest założenie naszej metody. W trakcie kursu rozwijamy przede wszystkim umiejętność mówienia, poprzez gry i zabawy, użycie wszystkich zmysłów, umuzykalnienie zajęć i systematyczne powtórki.

Zrozumieliśmy, że oprócz nauczania języka, dzieci uwielbiają gdy przekazujemy im wiedzę o otaczającym ich świecie w sposób, który jest dla nich fascynujący. U nas nie ma nudy i wkuwania słówek na pamięć. Jest za to świetna zabawa, śpiewanie, odgrywanie historyjek i fascynujący świat Blabbersów, a dzieci zanurzone są w języku angielskim już od pierwszej lekcji.

W ciągu 4 lat z naszych lekcji skorzystało już ponad 1000 kursantów. Rodzice cenią nas za indywidualne podejście i małe grupy, w których nauczanie języka jest o wiele bardziej skuteczne.

Angielski dla dzieci
Warszawa Bemowo

Zarezerwuj termin zajęć pokazowych za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie. W formularzu podaj imię dziecka.

Szkoła LEKTOR znajduje się przy ul. Rostworowskiego 30 obok lotniska Bemowo, obok Centrum Handlowego Bemowo i stacji paliw BP.

Przed szkołą znajduje się duży parking, więc nie ma problemu z dowożeniem dzieci. Można też do nas dojechać tramwajami: 10, 23, 24, 26, 28, 35 oraz autobusami: 112, 122, 171, 184.


    Sprawdź, co mówią o nas!

    Świetna, maleńka szkoła na Bemowie. Pomimo niewielkich rozmiarów – cztery salki wykładowe – sprawdza się o każdej porze. Brałam udział zarówno w zajęciach z włoskiego, jak i z angielskiego – jedne i drugie prowadzone na świetnym poziomie, przez lektorów z pasją. Okazało się, że szkoła bez problemu dopasuje grafik (tak samo, jak i poziom) do MOICH potrzeb. Są bardzo otwarci na słuchacza, a to dla mnie bardzo ważne. Polecam.

    Polecam tą szkołę. Zajęcia prowadzone w ciekawy i profesjonalny sposób. Każdy aktywnie uczestniczy w lekcjach. Szkoła niewielka ale prężnie działająca. Podczas pandemii zajęcia prowadzone online – super przygotowane.

    Mała Lingua – to moja pierwsza styczność ze szkołą językową, nauka wygląda inaczej niż w tradycyjnych szkołach. Sposób prowadzenia zajęć i atmosfera sprzyjają nauce. Teraz mamy lekcje on-line, które podobają się dzieciom (początki były trudne) , ale mimo to tęsknią do „normalnej” szkoły, w której można się twarzą twarz spotkać z Panią i z rówieśnikami. Podziękowania należą się lektorowi – Pani Katarzynie Roksandić. Gorąco polecam Malą Lingue.