Szkoła Języków Obcych LEKTOR

Nauka włoskiego, hiszpańskiego, niemieckiego oraz rosyjskiego dla dorosłych.

Szukasz profesjonalnej szkoły językowej Bemowo, gdzie jako dorosły będziesz mógł uczyć się języka włoskiego, hiszpańskiego, niemieckiego oraz rosyjskiego? Wciąż nie możesz się zdecydować, czy jako dorosły masz jeszcze szansę biegle nauczyć się mówić w obcym języku? Trafiłeś idealnie!

W szkole językowej Lektor Bemowo stawiamy na najlepszą jakość zajęć i zadowolenie naszych uczniów. Naucz się z nami języka włoskiego, hiszpańskiego, niemieckiego oraz rosyjskiego poprzez konwersacje, ćwiczenia, gramatykę i słuchanie. Z nami przygotujesz się również go egzaminu certyfikującego znajomość języka włoskiego, hiszpańskiego, niemieckiego oraz rosyjskiego. Doskonale wiemy, że nauka języka obcego w wieku dorosłym może wydawać się wyzwaniem. Zapewniamy, że z nami pójdzie Ci ona gładko!

Pracujemy w małych grupach 3-4 osobowych, dzięki czemu zwracamy uwagę na potrzeby naszych uczniów. Naucz się z nami języka włoskiego, hiszpańskiego, niemieckiego oraz rosyjskiego od podstaw i spełnij swoje marzenie, aby mówić nim biegle. Zapisz się na zajęcia językowe w naszej szkole Lektor i dołącz do szczęśliwego grona kursantów, którzy poszerzają swoje horyzonty, zgłębiając nowe języki.