Szkoła Języków Obcych LEKTOR

Kursy wakacyjne

W te wakacje postaw na nowy cel – zaskocz wszystkich i naucz się języka obcego, który przyda Ci się zarówno w pracy oraz w życiu codziennym. Intensywny kurs wakacyjny w szkole językowej Lektor Bemowo to szybkie wprowadzenie lub powtórzenie znacznej ilości materiału, niezbędnej w codziennej komunikacji. 

Jeśli należysz do osób, które w krótkim czasie chciałyby przyswoić jak najwięcej kwestii z języka obcego, ten kurs dedykowany jest właśnie Tobie! Szybkie postępy, spektakularne efekty i Ty, który po 5 tygodniach nauki potrafisz swobodnie porozumiewać się w wymarzonym języku. Wchodzisz w to?

Ten intensywny kurs jest nastawiony na szybkie wprowadzenie lub powtórzenie i ugruntowanie znacznej ilości materiału ze szczególnym naciskiem na praktyczne wykorzystanie języka w codziennej komunikacji. Jest to propozycja dla osób, które w krótkim czasie chcą porozumiewać się w języku obcym lepiej, poprawniej, skuteczniej i z większym poczuciem pewności siebie, a w przypadku rozpoczynających naukę – poczynić szybko duże postępy. Rozłożenie zajęć na 5 tygodni sprawia, że kurs jest intensywny, ale jednocześnie pozostawia kursantom wystarczająco dużo czasu na opanowanie materiału.