Szkoła Języków Obcych LEKTOR

Angielski dla dorosłych

Nauka języka obcego w każdym wieku? A dlaczego nie? 

Nigdy nie daj sobie wmówić, że wiek ma znaczenie! Spełnij swoje marzenie i zacznij już dziś władać językiem obcym, który przyda Ci się nie tylko w pracy, ale również podczas wakacji. A może już kiedyś uczyłeś się języka, ale wiele zapomniałeś i potrzebujesz odświeżenia swojej wiedzy? Żaden problem! 

Zajęcia z języka obcego dla dorosłych w szkole językowej Lektor Bemowo to profesjonalne przygotowanie do jego codziennego używania. Bierzemy na warsztat zarówno kwestie mowy, jak i pisania. Świetnie przygotowujemy również naszych uczniów do egzaminów językowych, takich jak FCE, CEA oraz CPE. Jesteśmy szkołą testową UCLES (University of Cambridge Local Examinations Syndicate), dzięki czemu nasi uczniowie mają możliwość uczestnictwa w sesjach próbnych do tych egzaminów. 

Stawiamy na nowoczesne i skuteczne metody nauczania, jak komunikatywność. W przypadku języków obcych to w naszej opinii strzał w dziesiątkę, co pokazuje również liczba naszych zadowolonych absolwentów. Zajęcia dzielimy w sposób dualny – część prowadzi polski lektor, a część native speaker, co pozwala uczniom oswoić się również naturalnym akcentem.