Szkoła Języków Obcych LEKTOR

Angielski dla młodzieży

Mała Lingua to nie tylko program dla dzieci!

To także unikatowy program dla młodzieży oparty na motywie Space, w którym dajemy duże pole do rozwoju naszym uczniom. Nasz kurs koncentruje się na strategiach egzaminacyjnych i ogólnym rozwoju języka angielskiego w zakresie mówienia, słuchania, czytania, gramatyki, słownictwa i pisania.

Dla rodziców bardzo ważne jest, aby zajęcia z języka angielskiego dla młodzieży były przyjemne i efektywne. Ponieważ wśród naszych nauczycieli są również native speakerzy, Twoje dziecko będzie bardzo zaznajomione z różnymi akcentami, co będzie miało ogromne korzyści dla angielskiej wymowy Twojego dziecka. Na naszych zajęciach z języka angielskiego dla młodzieży korzystamy z autorskiej metody Mała Lingua Teens Space, która zawiera elementy strategii egzaminacyjnych ukazujące młodzieży ich mocne strony i talenty.

    Klasa/szkoła od września