Szkoła Języków Obcych LEKTOR

Egzamin ósmoklasisty z języka włoskiego, hiszpańskiego, niemieckiego oraz rosyjskiego

Już w nadchodzącym roku Twoje dziecko będzie podchodziło do egzaminy 8-klasisty, w tym również do języka włoskiego, hiszpańskiego, niemieckiego oraz rosyjskiego? Chciałbyś zapewnić mu jak najlepsze przygotowanie do egzaminu zarówno pod kątem gramatycznym, językowym, jak i konwersacyjnym?

W szkole językowej Lektor Bemowo stawiamy na nowoczesne programy do nauki języka włoskiego, hiszpańskiego, niemieckiego oraz rosyjskiego. Skutecznie przygotujemy Twojego dziecko do egzaminu 8-klasisty z języka włoskiego, hiszpańskiego, niemieckiego oraz rosyjskiego. Nasze zajęcia odbywają się w niewielkich grupach 3-4 osobowych, co pozwala uczniom na mniejsze poczucie presji i stresu, a nauczycielom na bardziej indywidualne podejście podczas zajęć i zwrócenie uwagi na poszczególne błędy.

Zapisz swoje dziecko na zajęcia z języka włoskiego, hiszpańskiego, niemieckiego oraz rosyjskiego i zadbaj o jego przyszłość już na etapie egzaminu 8-klasisty. Zobaczysz, jak szybko zacznie chłonąć język włoski, hiszpański, niemiecki oraz rosyjski i biegle nim władać. Przyda mu się on nie tylko w szkole, ale również w rozwoju przyszłej kariery zawodowej. Naukę języków obcych i ich szlifowanie należy zacząć jak najwcześniej.

    Klasa/szkoła od września