Szkoła Języków Obcych LEKTOR

Nauka włoskiego, hiszpańskiego, niemieckiego oraz rosyjskiego dla młodzieży

Szukasz dodatkowych zajęć z języka włoskiego, hiszpańskiego, niemieckiego oraz rosyjskiego dla swojego dziecka? Zależy Ci na profesjonalnej kadrze, materiałach i zajęciach prowadzonych w nieszablonowy, ale skuteczny sposób?

W szkole językowej Lektor Bemowo od lat wykorzystujemy najlepsze metody nauki, które pozwalają na skuteczne i efektywne chłonięcie wiedzy przez naszych uczniów. Konwersacje, gramatyka i ćwiczenia językowe pozwolą Twojemu dziecku utrwalić zdobytą wiedzę z języka włoskiego, hiszpańskiego, niemieckiego oraz rosyjskiego i w niedługim czasie zacząć swobodnie się nim posługiwać.

Zajęcia w naszej szkole prowadzone są w niewielkich grupach 3-4 osobowych, dzięki czemu mają charakter dość indywidualny i skupiają się na konkretnych potrzebach uczniów. Przygotujemy Twoje dziecko do egzaminów z języka włoskiego, hiszpańskiego, niemieckiego oraz rosyjskiego, a jeśli wybieracie się na wakacje do Włoch, Hiszpanii, Niemiec lub Rosji, z pewnością będzie potrafiło posługiwać się komunikatywnym językiem. Zainwestuj w jego przyszłość i pozwól mu rozszerzać horyzonty. Nauka języków obcych to przyszłość, a dzięki zajęciom w naszej szkole, Twoje dziecko będzie miało łatwiejszy start!

    Klasa/szkoła od września