Ośrodek Języków Obcych LEKTOR

Zajęcia dla dorosłych

Język angielski dla dorosłych

Dzisiaj bardzo dobra znajomość języka angielskiego jest tzw. must have w życiorysie, warunkiem niezbędnym do otrzymania dobrej pracy.

Dorośli najczęściej decydują się na kursy językowe ze względu na konieczność doskonalenia języka ogólnego, ale również specjalistycznego ( np. język prawniczy, medyczny, business English).

Duży odsetek słuchaczy chce odświeżyć znajomość języka przed wyjazdem na wakacje.

Często też dorośli potrzebują międzynarodowego certyfikatu poświadczającego znajomość tego języka, stąd nasza szkoła cieszy się od lat ogromnym zaufaniem słuchaczy, których przygotowaliśmy do egzaminów FCE, CAE, CPE.

Jesteśmy szkołą testową UCLES (University of Cambridge Local Examinations Syndicate). Nasi słuchacze mają możliwość uczestniczenia w sesjach próbnych brytyjskich egzaminów międzynarodowych FCE, CAE i CPE.

Nasze programy oparte są na metodzie komunikatywnej, która jest nowoczesną i skuteczną formą nauczania języków obcych. Zajęcia prowadzone są w sposób dualny ( część zajęć prowadzi native speaker, część polski lektor ). Korzystamy z najlepszych podręczników, wspieramy się materiałami autentycznymi, mamy opracowany program nauczania dla dorosłych, który od lat sprawdza się i daje mierzalne rezultaty.  Systematycznie prowadzimy powtórki i regularnie testujemy znajomośc języka naszych kursantów.