Znajomość języków obcych to nowe możliwości

Znajomość przynajmniej jednego języka obcego w stopniu komunikatywnym to jedyna recepta na sukces przy poszukiwaniu nowych perspektyw zawodowych. W obecnych czasach nie ma interesującego cv bez potwierdzenia osiągnięć w edukacji językowej.

Nigdy nie jest za późno

Na kursy dla dorosłych uczęszczają osoby w najróżniejszym wieku. Nie ma granicy, powyżej której „nie ma to już sensu”. Najważniejszy jest zapał, wytrwałość i nie zniechęcanie się początkowymi trudnościami. Lekcje języków obcych w nowoczesnych szkołach językowych w niczym nie przypominają tego, co większość z nas pamięta ze swoich lat szkolnych.

Co proponujemy

Zajęcia w niewielkich grupach na bazie sprawdzonych podręczników najpopularniejszych wydawnictw zagranicznych, przyjazną atmosferę, gdzie słuchacze szybko zaczynają posługiwać się językiem obcym, przełamują „barierę milczenia”, pokonują opory w mówieniu i słuchaniu.

Częstotliwość i długość zajęć

Proponujemy zajęcia dwa razy w tygodniu po 100 minut. Istnieje też popularna wśród bardzo zajętych dorosłych opcja raz w tygodniu 150 minut.

Koszt zajęć

Koszt zajęć zależy od ich długości, częstotliwości i rodzaju.
 

Aby znaleźć konkretny kurs w grupie już istniejącej, gdzie są jeszcze wolne miejsca, kliknij poniższy link. O inne grupy, kursy i możliwość dołączenia, zapytaj biuro ośrodka.


SZUKAJ KURSU W TEJ KATEGORII - BEMOWO, BIELANY, IZABELIN, JELONKI